Немає відгуків, додати
ТОВ"ФАСАД"
+380 (50) 352-45-28

Рідкі шпалери SILK PLASTER Версаль

Рідкі шпалери Версаль від Silk Plaster - концепція «стиль і розкіш» в технологічному матеріалі. Декоративне покриття для преміального сегмента – шовкова штукатурка з металізованою ниткою. Колекція Versailles чудово поєднує в собі соковитість фарб, унікальність фактури і розкіш стилю бароко.
Матеріал чудово поєднується з натуральним каменем, червоним і чорним деревом, тканинними та натуральними шпалерами. Закінченість оформлення стилю Versailles надає застосування ліпного багета в інтер'єрах і точковий розподіл світлових ліній.
Рідкі шпалери Silk Plaster – екологічний і гіпоалергенний матеріал, аналог декоративної штукатурки. Шпалери наносяться без швів, зручні при декоруванні арок і інших складних поверхонь, приємні на дотик.
Рідкі шпалери Версаль від Silk Plaster - концепція «стиль і розкіш» у технологічному матеріалі. Декоративне покриття для преміального сегмента – шовкова штукатурка з металізованою ниткою. Колекція Versailles чудово поєднує в собі соковитість фарб, унікальність фактури і розкіш стилю бароко. Матеріал чудово поєднується з натуральним каменем, червоним і чорним деревом, тканинними та натуральними шпалерами. Закінченість оформлення стилю Versailles надає застосування ліпного багета в інтер'єрах і точковий розподіл світлових ліній. Рідкі шпалери Silk Plaster – екологічний і гіпоалергенний матеріал, аналог декоративної штукатурки. Шпалери наносяться без швів, зручні при декоруванні арок і інших складних поверхонь, приємні на дотик.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner